HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená

Kachlová kamna Eboli jsou tradiční navenek a moderní uvnitř. I ve světnici po babičce díky nim můžete topit bezpečně a efektivně. Na výběr jsou... více informací »
HAAS+SOHN EBOLI kachle tabak
44 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kachlová kamna Eboli jsou tradiční navenek a moderní uvnitř. I ve světnici po babičce díky nim můžete topit bezpečně a efektivně. Na výběr jsou...

Kachlová kamna Eboli jsou tradiční navenek a moderní uvnitř. I ve světnici po babičce díky nim můžete topit bezpečně a efektivně. Na výběr jsou čtyři barvy kachlového obložení – hnědé, zelené, karamel a tabák. Barvu spodní podstavy, dodávané v bílé barvě, si můžete přizpůsobit dodatečným nátěrem. Kachlová kamna Eboli v sobě skrývají moderní spalovací komoru se schopností Terciálního spalování.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě hnědé, zelené, karamel nebo tabák. Vysoce kvalitní produkt HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená je dostupný právě teď na webu ve známé kategorii krbová kamna! Nyní koupíte ještě podobné produkty z této kategorie za super cenu. To není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky více kousků od značky HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená originál od výrobce HAAS+SOHN Rukov snadno najdete u nás nyní skutečně levně! Cena již od 44 990 Kč.