HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená

Neodolatelný produkt HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená máte možnost pořídit rovnou na webu zařazený v kategorii krbová kamna! Nyní si můžete koupit... více informací »
HAAS+SOHN EBOLI kachle tabak
38 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Neodolatelný produkt HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená máte možnost pořídit rovnou na webu zařazený v kategorii krbová kamna! Nyní si můžete koupit...

Neodolatelný produkt HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená máte možnost pořídit rovnou na webu zařazený v kategorii krbová kamna! Nyní si můžete koupit ještě ostatní zboží z této populární kategorie za výborné peníze! Kachlová kamna Eboli jsou tradiční navenek a moderní uvnitř. I ve světnici po babičce díky nim můžete topit bezpečně a efektivně. Na výběr jsou čtyři barvy kachlového obložení – hnědé, zelené, karamel a tabák. Barvu spodní podstavy, dodávané v bílé barvě, si můžete přizpůsobit dodatečným nátěrem. Kachlová kamna Eboli v sobě skrývají moderní spalovací komoru se schopností Terciálního spalování.

Cena za provedení: černá barva se zeleným kachlovým obkladem
Žádaný produkt máte možnost dostat prostě tady na webu ve známé kategorii krbová kamna! Pořiďte si zcela nové výrobky z této známé rubriky za výhodnou cenu.

Tento skvělý produkt HAAS+SOHN EBOLI kachle zelená originál od výrobce HAAS+SOHN Rukov snadno najdete u nás nyní skutečně levně! Cena již od 38 990 Kč.