HAAS+SOHN EMPOLI kachle hnědá

Kachlová kamna Empoli z řady Home patří mezi osvědčenou klasiku. Lesklé kachle s dekorem jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních –... více informací »
HAAS+SOHN EMPOLI kachle hnědá
45 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kachlová kamna Empoli z řady Home patří mezi osvědčenou klasiku. Lesklé kachle s dekorem jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních –...

Kachlová kamna Empoli z řady Home patří mezi osvědčenou klasiku. Lesklé kachle s dekorem jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních – hnědé, zelené, bordeaux a karamel. Barvu spodní podstavy si můžete přizpůsobit nátěrem v libovolném odstínu. Tak trochu klamou tělem. Kachlová kamna Empoli nabízí moderní systém Terciálního spalování, který dokáže zvýšit účinnost a zároveň snížit spotřebu paliva.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě hnědé, zelené, karamel nebo bordeaux.
Hodně oblíbený kus můžete nakoupit snadno u nás ve známé sekci krbová kamna! Prozkoumejte ještě podobné produkty z této rubriky za příznivou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka HAAS+SOHN Rukov má k dispozici kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Tento žádaný výrobek HAAS+SOHN EMPOLI kachle hnědá od výrobce HAAS+SOHN Rukov jednoduše naleznete tady teď za výprodejovou cenu. Cena od 45 990 Kč.