HAAS+SOHN HSP 1.17 II, šedá/černá

Nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu v atraktivním balení. Položky přehledného menu v češtině se ovládají pomocí 4 velkých tlačítek. Navíc... více informací »
HAAS+SOHN HSP 1.17 II
47 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu v atraktivním balení. Položky přehledného menu v češtině se ovládají pomocí 4 velkých tlačítek. Navíc...

Nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu v atraktivním balení. Položky přehledného menu v češtině se ovládají pomocí 4 velkých tlačítek. Navíc vás budou peletová kamna HSP 1.17 II poslouchat i na dálku. Stačí dokoupit WLAN-Modul a stáhnout naší aplikaci do tabletu, nebo chytrého telefonu.  Peletová kamna HSP 1.17 II potěší i alergiky. Ohřátý vzduch nepředávají do místnosti pomocí ventilátoru, ale díky našemu jedinečnému teplovzdušnému výměníku. Žádný ventilátor, znamená topení bez vibrací a hluku. Vedle peletových kamen HSP 1.17 II dokážete usnout.

Barevná provedení kamen: Šedá/černáVelmi prodávaný výrobek je dostupný prostě u nás ve známé sekci krbová kamna. Nyní si můžete koupit kvalitní zboží ve zmiňované kategorii za rozumné peníze!

Oblíbený výrobek HAAS+SOHN HSP 1.17 II, šedá/černá od top značky HAAS+SOHN Rukov jednoduše naleznete právě teď se slevou! V akci od 47 990 Kč.