HAAS+SOHN HSP 6 s výměníkem antracit/černá

Peletová kamna HSP 6 s výměníkem vás zahřejí jak na pohovce, tak třeba v podkroví. Do radiátorů předávají až 7,9 kW výkonu. Přehledným menu v... více informací »
HAAS+SOHN HSP 6 s výměníkem antracit/bílá
99 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Peletová kamna HSP 6 s výměníkem vás zahřejí jak na pohovce, tak třeba v podkroví. Do radiátorů předávají až 7,9 kW výkonu. Přehledným menu v...

Peletová kamna HSP 6 s výměníkem vás zahřejí jak na pohovce, tak třeba v podkroví. Do radiátorů předávají až 7,9 kW výkonu. Přehledným menu v češtině snadno nastavíte optimální teplotu a dokud v zásobníku na 30 Kg pelet nedojde palivo, nemusíte se o kamna starat. Peletová kamna HSP 6 s výměníkem nemají ventilátor. Teplý vzduch díky tomu do místnosti nefouká, ale téměř neslyšně stoupá z průduchů v horní části. Jsou vybavena WLAN modulem, který je součástí dodávky. Stačí si nainstalovat naší mobilní aplikaci. Ještě než dojedete domů, budete moci kamnům dát vědět, aby začala topit.

Barevná provedení kamen: Antracit/černá nebo Antracit/bílá Tento kvalitní a žádaný produkt HAAS+SOHN HSP 6 s výměníkem antracit/černá je dostupný rovněž na webu v oblíbené sekci krbová kamna. Nyní koupíte jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! Oblíbený výrobce HAAS+SOHN Rukov dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní výrobky.

Tento akční výrobek HAAS+SOHN HSP 6 s výměníkem antracit/černá od společnosti HAAS+SOHN Rukov můžete získat zde za výprodejovou cenu. Nabídky od 99 990 Kč.