HAAS+SOHN HSP 7 II šedá

Chytrá peletová kamna s kruhovým půdorysem. HSP 7 II se skvěle hodí pro umístění do rohu. Jsou k dostání v černé variantě, nebo v šedé barvě s... více informací »
HAAS+SOHN HSP 7 II šedá
75 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Chytrá peletová kamna s kruhovým půdorysem. HSP 7 II se skvěle hodí pro umístění do rohu. Jsou k dostání v černé variantě, nebo v šedé barvě s...

Chytrá peletová kamna s kruhovým půdorysem. HSP 7 II se skvěle hodí pro umístění do rohu. Jsou k dostání v černé variantě, nebo v šedé barvě s kontrastními dvířky a víkem. Součástí balení je WLAN Modul, díky kterému vás budou poslouchat na dálku. Naše peletová kamna můžete ovládat pomocí mobilní aplikace z chytrého telefonu či tabletu. Další výhodné vlastnosti těchto pel. kamen: nevíří prach, extrémně tichý provoz, plně automatická regulace teploty, velké prosklení.

Barevná provedení kamen: Černá nebo šedá
Vynikající produkt HAAS+SOHN HSP 7 II šedá najdete mimo jiné tu v rubrice krbová kamna. Nyní můžete získat skvělé produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kvalitní zboží značky HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce HAAS+SOHN Rukov poskytuje kvalitní produkty.

Tento velmi žádaný produkt HAAS+SOHN HSP 7 II šedá od známé společnosti HAAS+SOHN Rukov jednoduše naleznete zde teď skutečně výhodně. Nabídka již od 75 990 Kč.