HAAS+SOHN JONSBO s troubou, antracit/plech

Potěšení smyslů. Takové je spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i 50cm... více informací »
HAAS+SOHN JONSBO  s troubou
50 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Potěšení smyslů. Takové je spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i 50cm...

Potěšení smyslů. Takové je spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i 50cm polena a trouba s roštem. V dolní části oceníte prostor na složení dřeva. Technické parametry jsou obdobné jako u kamen Jonsbo, výkon 4 – 8,1 kW. Díky regulátoru Easy Control je ovládání přívodů vzduchu velmi snadné a jednoduše. Externí přívod vzduchu zajistí, že se nebude spotřebovávat vzduch z místnosti. Kamna jsou vhodná do nízkoenergetického bydlení.

Cena za provedení: plechová kamna s troubou v barvě antracitTento žádaný produkt HAAS+SOHN JONSBO s troubou, máte možnost dostat rovnou tady a teď na našem webu v oblíbené sekci krbová kamna. Prozkoumejte akční produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další zboží od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka HAAS+SOHN Rukov pro vás připravuje vysoce kvalitní zboží.

Neodolatelný produkt HAAS+SOHN JONSBO s troubou, antracit/plech od značky HAAS+SOHN Rukov jednoduše můžete najít na našich stránkách teď v akci! Nabídky od 50 990 Kč.