HAAS+SOHN JONSBO Woodstone Prestige

Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném oděvu z přírodního... více informací »
HAAS+SOHN JONSBO přírodní kámen Speckstein
43 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném oděvu z přírodního...

Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném oděvu z přírodního kamene, určitě potěší milovníky pohledu do plamenů s potřebou nižšího výkonu do 8,2 kW. Kamna Jonsbo jsou vybavena jednoduchým ovládáním Easy Control a Externím přívodem vzduchu. Ten lze v případě potřeby uzavřít. Oceníte určitě i možnost použití 50 cm polen.

Varianty provedení: černá barva s obkladem z přírodního kamene Woodstone Prestige / černá barva s obkladem z přírodního kamene SpecksteinTento skvělý výrobek HAAS+SOHN JONSBO Woodstone Prestige seženete bez obtíží tady u nás ve známé kategorii krbová kamna. Nyní koupíte další výrobky ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu.

Tento vynikající kus HAAS+SOHN JONSBO Woodstone Prestige značky HAAS+SOHN Rukov jednoduše získáte tady a teď právě za akční cenu! Akční cena 43 990 Kč.