HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem – černá, kachle karamel

Krbová kamna EBOLI AL II s výměníkem Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem připomínají typická kachlová kamna z dob našich babiček. Na... více informací »
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá
Značka: HAAS + SOHN
48 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna EBOLI AL II s výměníkem Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem připomínají typická kachlová kamna z dob našich babiček. Na...

Krbová kamna EBOLI AL II s výměníkem
Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem připomínají typická kachlová kamna z dob našich babiček. Na výběr jsou čtyři barevná provedení – hnědé, zelené, karamel a tabák. Spodní sokl je vyroben v základní bílé barvě. Můžete si ho podle Vašich představ natřít. Tradiční kachlové obložení bez dekoru pod sebou skrývá moderní techniku. Kamna mají funkci terciálního (sekundárníhoo) spalování, díky kterému je snížena spotřeba paliva. Samozřejmostí je externí přívod vzduchu, který zaručuje, že i při zapálených kamnech je v místnosti čerstvý vzduch. K dispozici je i varianta s vychlazovací smyčkou, která zajistí, že se kamna při výpadku proudu nebudou přehřívat.  Často hledaný výrobek HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem – černá, kachle karamel najdete rovnou tu na webu v kategorii krbová kamna! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny. U nás nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé produkty značky HAAS + SOHN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kus HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá, kachle karamel s osvědčenou značkou HAAS + SOHN jednoduše můžete sehnat u nás teď se slevou. Nabídka již od 48 990 Kč.