HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem – černá, zelená kachle, vychlazovací smyčka

Krbová kamna EMPOLI AL II s výměníkem Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem jsou tradiční kachlová kamna, která jsou k dispozici ve čtyřech... více informací »
HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá
Značka: HAAS + SOHN
52 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna EMPOLI AL II s výměníkem Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem jsou tradiční kachlová kamna, která jsou k dispozici ve čtyřech...

Krbová kamna EMPOLI AL II s výměníkem
Kachlová kamna Empoli AL II s výměníkem jsou tradiční kachlová kamna, která jsou k dispozici ve čtyřech barevých provedeních  – hnědé, zelené, bordeaux a karamel. Spodní sokl je vyroben v základní bílé barvě. Můžete si ho podle Vašich představ natřít. Kamna mají funkci terciálního (sekundárníhoo) spalování, díky kterému je snížena spotřeba paliva. Samozřejmostí je externí přívod vzduchu, který zaručuje, že i při zapálených kamnech je v místnosti čerstvý vzduch. K dispozici je i varianta s vychlazovací smyčkou, která zajistí, že se kamna při výpadku proudu nebudou přehřívat. 

Tento zlevněný výrobek HAAS+SOHN kachlová kamna EMPOLI AL II s výměníkem - černá, zelená kachle, vychlazovací smyčka pocházející od značky HAAS + SOHN snadno pořídíte na našich stránkách ve výprodejové akci. Právě teď jen za 52 990 Kč.