HAAS+SOHN kachlová kamna SKIVE II-C – černá/slonová kost

Kachlová kamna SKIVE II-C Kachlová kamna Skive II-C se pyšní opravdu velým proslením dvířek. Díky velkým dvířkům lze přikládat až půlmetrová... více informací »
HAAS+SOHN kachlová kamna SKIVE II-C - černá/slonová kost
Značka: HAAS + SOHN
38 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kachlová kamna SKIVE II-C Kachlová kamna Skive II-C se pyšní opravdu velým proslením dvířek. Díky velkým dvířkům lze přikládat až půlmetrová...

Kachlová kamna SKIVE II-C
Kachlová kamna Skive II-C se pyšní opravdu velým proslením dvířek. Díky velkým dvířkům lze přikládat až půlmetrová polena.Kachlová kamna Skive II-C nabízí atraktivní kontrast černé a kachlového obkladu v barvě medovníku nebo slonové kosti.Ve výbavě kamen Skive najdete například ovládání Easy Control s možností ovládat spalovací vzduchy jen jedním regulátorem, terciální (sekundární) spalování, díky kterému je snížena spotřeba paliva. Samozřejmostí je externí přívod vzduchu, který zaručuje, že i při zapálených kamnech je v místnosti čerstvý vzduch. Ve spodní části je prostor pro ukládání a sušení polen. Velmi žádaný produkt máte možnost koupit rovněž na webu v oblíbené kategorii krbová kamna. Podívejte se na ostatní zboží ve zmiňované rubrice za internetové ceny!

Zlevněný produkt HAAS+SOHN kachlová kamna SKIVE II-C - černá/slonová kost od odblíbeného výrobce HAAS + SOHN jednoduše naleznete zde se slevou! Ceny již od 38 990 Kč.