www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

HAAS+SOHN krbová kamna EBOLI karamel kachle

Nejprodávanější kus HAAS+SOHN krbová kamna EBOLI karamel kachle s osvědčenou značkou HAAS + SOHN pořídíte právě za akční cenu! Cena od 49 990 Kč. EAN: 8595235521342
HAAS+SOHN krbová kamna EBOLI karamel kachle
VÍCE INFORMACÍ »
Značka: HAAS + SOHN
49 990
Popis produktu

Kachlová kamna HAAS+SOHN – splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních. Designová řešení kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 1,5 kW do 8,3 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Vysoká účinnost (i přes 80%) garantuje ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování. Nespornou výhodou kachlových kamen je skutečnost, že kachle dokáží akumulovat teplo a předávat ho i v době, kdy dohořívá palivo ve spalovací komoře. Kachlová kamna jsou navíc nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů.