HAAS+SOHN MADEIRA Černá/Speckstein

Krbová kamna vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní... více informací »
HAAS+SOHN MADEIRA Černá/Woodstone Prestige
Značka: HAAS+SOHN
37 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní...

Krbová kamna vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo zadní vývod.   Stačí jedna páčka a poslouchají vás na slovo. Díky systému Easy Control můžete krbová kamna ovládat pouze jedním regulátorem. Udělejte si radost a užijte si masivní obklad z přírodního pískovce Woodstone Prestige nebo mastku Speckstein antik, který vydrží navěky.

Varianty provedení: černá barva s obkladem z přírodního kamene Woodstone Prestige /  černá barva s obkladem z přírodního kamene Speckstein Antik

Kvalitní a velmi žádaný produkt HAAS+SOHN MADEIRA Černá/Speckstein od populární značky HAAS+SOHN snadno získáte právě nyní opravdu výhodně. Ceny od 37 990 Kč.