HAAS+SOHN MANTA kachlový top+sokl hnědá

Moderní spalovací komora s terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit... více informací »
HAAS+SOHN MANTA kachlový top+sokl medovník
44 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Moderní spalovací komora s terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit...

Moderní spalovací komora s terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout můžete i po odstínu “medovník”. Externí přívod vzduchu (CPV) se postará o to, aby byl v místnosti během topení dostatek kyslíku. Vzduchu pro spalování si totiž kachlová kamna Manta berou zvenku.

Varianty provedení: Černá barva těla a kachlový top+sokl v barvě hnědé, zelené nebo medovník.Tento oblíbený výrobek HAAS+SOHN MANTA kachlový top+sokl je k dispozici právě tu na našem webu v oblíbené sekci krbová kamna. Nyní můžete najít unikátní zboží z této populární sekce snadno online!

Výjimečný produkt HAAS+SOHN MANTA kachlový top+sokl hnědá značky HAAS+SOHN Rukov jednoduše najdete teď skutečně levně. Nabídky od 44 990 Kč.