HAAS+SOHN MANTOVA AL II s výměníkem, černá/béžová dlažba

Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé... více informací »
HAAS+SOHN MANTOVA AL II s výměníkem
33 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé...

Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé provedení s béžovými dlaždicemi. Krbová kamna Mantova AL II s výměníkem šetří místo. Na šířku mají jen okolo 50 cm, navíc si do boxu ve spodní části můžete uložit dřevo. Pokud váš dům prošel zateplením, určitě oceníte Externí přívod vzduchu (CPV). Vzduch pro spalování kamna nespotřebovávají z místnosti, ale mohou si ho brát třeba z průduchu ve sklepě.

Varianty provedení: Černá barva s béžovou dlažbou nebo Antracit/stříbrná dvířka
Nejprodávanější produkt HAAS+SOHN MANTOVA AL II máte možnost sehnat právě nyní tady u nás umístěný v kategorii krbová kamna! Získejte ještě jiné produkty z naší kategorie za parádní cenu! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na další vybrané produkty od dodavatele HAAS+SOHN Rukov. Najdete je níže na této stránce. Věhlasná značka HAAS+SOHN Rukov dlouhodobě nabízí špičkové produkty.

Diskontní kus HAAS+SOHN MANTOVA AL II s výměníkem, černá/béžová dlažba od značky HAAS+SOHN Rukov jednoduše naleznete tady nyní téměř zdarma! Akční ceny od 33 990 Kč.