HAAS+SOHN MATERA kachle slonová kost

Moderní spalovací komora s terciálním spalováním. Ke dvířkům v černé barvě můžete zvolit kachle v odstínu slonová kost nebo medovník. Externí... více informací »
HAAS+SOHN MATERA kachle medovník
91 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Moderní spalovací komora s terciálním spalováním. Ke dvířkům v černé barvě můžete zvolit kachle v odstínu slonová kost nebo medovník. Externí...

Moderní spalovací komora s terciálním spalováním. Ke dvířkům v černé barvě můžete zvolit kachle v odstínu slonová kost nebo medovník. Externí přívod vzduchu (CPV) se postará o to, aby byl v místnosti během topení dostatek kyslíku. Ideální pro nízkoenergetické domy.

Varianty provedení: Černá barva těla a kachlový sokl+obklad v odstínu slonová kost nebo medovník. Designový produkt HAAS+SOHN MATERA kachle slonová kost jde získat také tu na našich stránkách umístěný v kategorii krbová kamna. Nyní pořídíte vyjímečné výrobky z této známé sekce za příznivou cenu! Známý výrobce HAAS+SOHN Rukov má ve stále nabídkce vynikající zboží Udělejte radost sami sobě. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás najdete další skvělé produkty od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus HAAS+SOHN MATERA kachle slonová kost od známé značky HAAS+SOHN Rukov můžete získat na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 91 990 Kč.