HAAS+SOHN NIVALA s výměníkem, antracit/šedá dlažba

Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo... více informací »
HAAS+SOHN NIVALA s výměníkem
60 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo...

Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou dlažbou na boku. Pod léty prověřenými obloukovými tvary najdete moderní ohniště s funkcí Terciálního spalování. Nechybí ani Externí přívod vzduchu (CPV). Váš nábytek uchrání od prachu náš patentovaný systém čištění výměníku, se kterým odstraníte saze se zavřenými dvířky. Bát se nemusíte ani výpadků proudu. Krbová kamna Nivala mají automatický regulátor primárního vzduchu. Když nefunguje čerpadlo a hrozí přehřátí, kamna díky němu sama utlumí hoření.

Varianty provedení: Černá barva s béžovou dlažbou, zlaté kování nebo Antracit se šedou dlažbou, chromové kování
Tento diskontní produkt HAAS+SOHN NIVALA s výměníkem, antracit/šedá dlažba lze pořídit prostě na našich stránkách v rubrice krbová kamna! Najděte si ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice ve slevě. To není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další kvalitní zboží značky HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka HAAS+SOHN Rukov dlouhodobě poskytuje top výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Neodolatelný kus HAAS+SOHN NIVALA s výměníkem, antracit/šedá dlažba od známého výrobce HAAS+SOHN Rukov jednoduše můžete sehnat na našich stránkách levně! Nabídky od 60 990 Kč.