HAAS+SOHN SALERNO II antracit/sv. šedá

Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW,... více informací »
HAAS+SOHN SALERNO II černá/skleněné víko
37 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW,...

Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2. U nízkoenergetického domu se tak vyhnete přetápění. Navíc jsou vybavena Externím přívodem vzduchu (CPV). O pohodlné ovládání se postará systém Easy Control, pokud v kamnech netopíte, můžete je díky regulátoru jednoduše uzamknout. Teplo z místnosti tak neuteče komínem. Krbová kamna Salerno II vyrábíme v černém provedení se skleněným víkem nebo v kombinaci šedé a antracitové barvy.

Varianty provedení: Antracit/sv. šedá nebo Černá/skleněné víko
Tento designový produkt HAAS+SOHN SALERNO II antracit/sv. jde pořídit aktuálně tady u nás v kategorii krbová kamna. Získejte ostatní produkty z naší kategorie jednoduše online. To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další zboží od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek HAAS+SOHN SALERNO II antracit/sv. šedá od známého výrobce HAAS+SOHN Rukov najdete právě teď ve výprodejové akci! Ceny již od 37 990 Kč.