HAAS+SOHN SALZBURG easy černá/uzavíratelný box na dřevo

Moderní krbová kamna hodí do minimalistických interiérů. Na hru ohně, plápolajícího v kamnech, je krásný pohled, proto jsme mu dali hlavní slovo.... více informací »
HAAS+SOHN SALZBURG easy černá/uzavíratelný box na dřevo
Značka: HAAS+SOHN
58 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Moderní krbová kamna hodí do minimalistických interiérů. Na hru ohně, plápolajícího v kamnech, je krásný pohled, proto jsme mu dali hlavní slovo....

Moderní krbová kamna hodí do minimalistických interiérů. Na hru ohně, plápolajícího v kamnech, je krásný pohled, proto jsme mu dali hlavní slovo. Decentní černý korpus bude slušet moderním interiérům. Žádné zbytečné ozdoby ani křivky, jenom velká prosklená plocha ze tří stran. Krbová kamna Salzburg Easy mají hloubku jen 38 cm a hodí se tak i do užších prostor. Pokud do vrchní části vložíte akumulační sadu, budou kamna hřát ještě dlouho poté, co v nich vyhasne oheň. Vrchní víko dodáváme kovové, nebo s plochou z přírodního kamene. K modelu SALZBURG si můžete vybrat několik typů postranních lavic. Stačí je doplnit polštáři a další pohovka je na světě. Jen si představte tu pohodu. Pod vámi dřevo, vedle krásně hřejí kamna a vy jen tak posedáváte se šálkem dobrého čaje. Kde se nevejde velký krb, bývá problém i s uskladněním dřeva. Proto mají krbová kamna Salzburg Easy ve spodní části prostorný úložný box.

Varianty provedení: černá barva s uzavíratelným boxem na dřevo/  černá barva – 3 stranné prosklenní s boxem na dřevo

Tento nejprodávanější kus HAAS+SOHN SALZBURG easy černá/uzavíratelný box na dřevo od výrobce s dlouholetou historií HAAS+SOHN můžete koupit ještě dnes extra se slevou. Stojí teď u nás 58 990 Kč.