HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem, kachle slonová kost

Nevejde se vám domů kachlová pec? Zkuste kachlová kamna Treviso II s výměníkem. Na svém místě jsou usazená během několika minut. Vybrat si... více informací »
HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem
45 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Nevejde se vám domů kachlová pec? Zkuste kachlová kamna Treviso II s výměníkem. Na svém místě jsou usazená během několika minut. Vybrat si...

Nevejde se vám domů kachlová pec? Zkuste kachlová kamna Treviso II s výměníkem. Na svém místě jsou usazená během několika minut. Vybrat si můžete z kachlů ve čtyřech barvách: zelené, hnědé, medovníku a slonové kosti. Spodní sokl dodáváme bílý, můžete ho ale natřít barvou podle svého vkusu. Kachlová kamna Treviso II s výměníkem nepotřebují povinnou revizi (podle zákona o ochraně ovzduší). Ta jinak platí pro všechny zdroje tepla s určitým příkonem, připojené na teplovodní soustavu. Pokud se přesto rozhodnete výměník nepoužívat, můžete ho z kamen jednoduše vymontovat.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě  zelené, hnědé, medovník nebo slonová kost.

Tento velmi oblíbený výrobek HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem, kachle slonová kost značky HAAS+SOHN Rukov snadno můžete získat na našich stránkách teď opravdu levně. Cena od 45 990 Kč.