HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem, kachlový sokl/kachle hnědá

Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách... více informací »
HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem
61 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách...

Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a slonové kosti. Kachlová kamna Treviso II s výměníkem potěší i technickou výbavou. Výměník můžete  čistit i se zavřenými dvířky. Pokud se rozhodnete kamna od teplovodní soustavy odpojit, stačí výměník nahradit záslepkou a topit dál v “teplovzdušném” provozu. Navíc kachlová kamna Treviso II s výměníkem nepotřebují povinnou revizi podle zákona o ochraně ovzduší.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě  zelené, hnědé, medovník nebo slonová kost včetně kachlového sokluUnikátní a oblíbený produkt je k sehnání pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v sekci krbová kamna. Najděte si ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny!

Tento velmi žádaný kus HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem, kachlový sokl/kachle hnědá od top výrobce HAAS+SOHN Rukov jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Nabídky od 61 990 Kč.