HAAS+SOHN VAASA PLUS V antracit,dvířka a víko stříbrné

Krbová kamna nemusí být jen černá. Zkuste svůj domov prosvětlit nadčasovou kombinací antracitové a stříbrné barvy. Krbová kamna Vaasa můžete... více informací »
HAAS+SOHN NORDBY VAASA PLUS V antracit
Značka: HAAS+SOHN
21 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna nemusí být jen černá. Zkuste svůj domov prosvětlit nadčasovou kombinací antracitové a stříbrné barvy. Krbová kamna Vaasa můžete...

Krbová kamna nemusí být jen černá. Zkuste svůj domov prosvětlit nadčasovou kombinací antracitové a stříbrné barvy. Krbová kamna Vaasa můžete mít v mnoha kombinacích stříbrných doplňků. Podle svého vkusu si můžete vybrat i tvar vrchní části. Nemáte místo na koš se dřevem? Žádný problém. Krbová kamna Vaasa mají vespod prostorný box na dřevo.

Varianty provedení: Antracit/dvířka a víko stříbrné nebo Antracit/dvířka stříbrná
Vynikající produkt HAAS+SOHN VAASA PLUS V lze nakoupit právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v kategorii krbová kamna. Mrkněte na ještě ostatní produkty z této známé rubriky za outletovou cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další skvělé zboží od značky HAAS+SOHN. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel HAAS+SOHN vás obohatí o skvělé výrobky.

Kvalitní a velmi žádaný kus HAAS+SOHN VAASA PLUS V antracit,dvířka a víko stříbrné pocházející od značky HAAS+SOHN jednoduše můžete získat u nás teď za akční cenu. V akci od 21 990 Kč.