HAAS+SOHN WERFEN 9 s výměníkem

Čisté linie krbových kamen s výměníkem se hodí do většiny interiérů. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo. Za čelním panelem se... více informací »
HAAS+SOHN WERFEN 9 s výměníkem
56 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Čisté linie krbových kamen s výměníkem se hodí do většiny interiérů. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo. Za čelním panelem se...

Čisté linie krbových kamen s výměníkem se hodí do většiny interiérů. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo. Za čelním panelem se znakem „Plus“ v horní části kamen nad spalovací komorou se ukrývá výměník. Stačí jen odložit čílko a najdete zde táhlo, které slouží k snadnému použití unikátního systému čištění výměníku. Díky svému výkonu 12,2 kW (z toho 2/3 jde do otopné soustavy) hravě vytopíte prostor až 220m3. Ovládání přívodů vzduchu zvládnete jedním regulátorem Easy kontrol v části pod spalovací komorou. Pokud netopíte, oceníte možnost uzavíratelného přívodu vzduchu, tím vám teplo nebude unikat komínem.

Cena za provedení: Černá barva/litinová dvířka Ve slevě tento produkt je k sehnání také tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii krbová kamna. Najděte si ještě jiné kusy z této známé kategorie v akci. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený výrobce HAAS+SOHN Rukov má k dispozici špičkové produkty. Nové kousky každý den!

Oblíbený produkt HAAS+SOHN WERFEN 9 s výměníkem od značky HAAS+SOHN Rukov najdete teď téměř zdarma! Ceny již od 56 990 Kč.