Hein Cornea L/R 2S ACCUM Bílá matná

Dvířka otevíraná do boku – vlevo / vpravo. Tělo krbu tvoří přesně spojené keramické kachle na jeho dvou stranách tzv. 2S. Kachlový krb CORNEA... více informací »
Hein Cornea L/R 2S ACCUM Bílá matná
Značka: Hein
92 290 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Dvířka otevíraná do boku – vlevo / vpravo. Tělo krbu tvoří přesně spojené keramické kachle na jeho dvou stranách tzv. 2S. Kachlový krb CORNEA...

Dvířka otevíraná do boku – vlevo / vpravo. Tělo krbu tvoří přesně spojené keramické kachle na jeho dvou stranách tzv. 2S. Kachlový krb CORNEA L/R 2S Accum je navíc vybaven akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tepelnou energii pro její následné předávání. Možnost doplnit dřevníky s keramickým obkladem. Dřevníky nejsou v zahrnuty v ceně krbu. Kvalitní a levný produkt Hein Cornea L/R 2S lze získat právě teď tu na našem webu zařazený v rubrice krby. Nyní můžete koupit skvělé výrobky ve zmiňované sekci za akční cenu! Máme toho více, máme v nabídce další prověřené produkty od dodavatele Hein. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější výrobek Hein Cornea L/R 2S ACCUM Bílá matná od kvalitní značky Hein snadno seženete zrovna za výhodnou cenu. Právě teď jen za 92 290 Kč.