www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

Hein FANTASY 2 Bílá lesklá

Tento velmi žádaný výrobek Hein FANTASY 2 Bílá lesklá originál od značky Hein snadno můžete získat právě opravdu levně! Akční ceny již od 77 900 Kč.
Hein FANTASY 2 Bílá lesklá
Ověřit dostupnost
Značka: Hein
77 900
Popis produktu

Krbová kamna FANTASY kladou důraz na jasný moderní design a kvalitu zpracování. Vyvážené proporce, potištěné sklo dvířek s otevřeným pohledem na oheň vybízí ke chvilkám relaxace a odpočinku.

Krbová kamna FANTASY jsou obložena keramickými kachlemi, na výběr je několik barev glazur. Snadno tak kamna sladíte s vaším interiérem, kde mohou vynikat nebo naopak jemně ladit. Krbová kachlová kamna FANTASY jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu CPV do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen standardně umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu se řídí jediným ovládacím prvkem. Kamna lze vybavit akumulačními tvarovkami pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.

U příplatkových glazur Vám konečnou cenu produktu sdělíme na dotaz nebo po objednání.