Hein GREMIO 2 Bílá lesklá

Mají klasický až rustikální design, a přesto se hodí i do modernějších interiérů. Akumulační kachlová kamna GREMIO přinášejí neobyčejně... více informací »
Hein GREMIO 2 Bílá lesklá
Značka: Hein
78 900 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Mají klasický až rustikální design, a přesto se hodí i do modernějších interiérů. Akumulační kachlová kamna GREMIO přinášejí neobyčejně...

Mají klasický až rustikální design, a přesto se hodí i do modernějších interiérů. Akumulační kachlová kamna GREMIO přinášejí neobyčejně sladěné tvary použitých keramických kachlů. Na výběr jsou tři typy kamen se společným technickým základem, ale každé originální svým celkovým dojmem.

Krbová kamna GREMIO jsou obložena keramickými kachlemi, které mohou mít několik různých barev glazury dle přání zákazníka. Mohou se stát dominantou prostoru nebo skvěle zapadnout mezi okolní materiály a zdůraznit třeba architekturu typické chalupy. Krbová kachlová kamna GREMIO jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu CPV do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen standardně umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, které je možné ke kamnům dokoupit. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu se řídí jediným ovládacím prvkem. Kamna lze vybavit akumulačními tvarovkami pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.

Možnost výběru ze 100 různých barevných odstínů glazury Kvalitní produkt jde koupit právě teď tu na stránkách umístěný v sekci krbová kamna. Nyní získáte ještě jiné produkty z naší rubriky za super peníze! Tato značka Hein má špičkové zboží Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další prověřené kousky od značky Hein. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený produkt Hein GREMIO 2 Bílá lesklá značky Hein snadno můžete najít na našich stránkách teď právě v akci! Cena od 78 900 Kč.