Hein HARMONY FN ACCUM Bílá matná

Kachlový krb HARMONY FN Accum se od řady F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na čelní straně a navíc je vybaven akumulačním výměníkem,... více informací »
Hein HARMONY FN ACCUM Bílá matná
Značka: Hein
89 210 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kachlový krb HARMONY FN Accum se od řady F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na čelní straně a navíc je vybaven akumulačním výměníkem,...

Kachlový krb HARMONY FN Accum se od řady F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na čelní straně a navíc je vybaven akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tak ještě více tepelné energie pro její následné předávání. Dvířka osazenými designovým sklem s možností pravého nebo levého směru otevírání. Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tělo krbu tvoří glazované velkoformátové keramické kachle jako ideální materiál pro efektivní přenos tepla. Zdrojem tepla je krbová vložka značky Romotop.

Oblíbený a akční výrobek Hein HARMONY FN ACCUM Bílá matná od známé společnosti Hein snadno získáte tady a teď opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 89 210 Kč.