Hein HARMONY L/R ACCUM Bílá matná

HARMONY L/R Accum je vybaven akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tak ještě více tepelné energie pro její... více informací »
Hein HARMONY L/R ACCUM Bílá matná
Značka: Hein
106 590 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
HARMONY L/R Accum je vybaven akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tak ještě více tepelné energie pro její...

HARMONY L/R Accum je vybaven akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tak ještě více tepelné energie pro její následné předáváním. Dvířka jsou osazena designovým ohýbaným sklem otevíranými do boku – vlevo nebo vpravo. Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tělo krbu tvoří glazované velkoformátové keramické kachle jako ideální materiál pro efektivní přenos tepla. Zdrojem tepla je krbová vložka značky Romotop. Velmi oblíbený kus lze zakoupit bez problémů tady u nás v populární kategorii krby. Nyní najdete akční produkty z této sekce ve slevě. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Podívejte se také na více kvalitních produktů od výrobce Hein. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Hein prodává prvotřídní zboží.

Oblíbený výrobek Hein HARMONY L/R ACCUM Bílá matná od značky Hein získáte právě skutečně levně! Ceny od 106 590 Kč.