Hein SOLID FN ACCUM Bílá matná

SOLID FN Accum se od řady F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na obou bočních stranách a navíc je vybaven akumulačním výměníkem, který... více informací »
Hein SOLID FN ACCUM Bílá matná
Značka: Hein
116 490 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
SOLID FN Accum se od řady F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na obou bočních stranách a navíc je vybaven akumulačním výměníkem, který...

SOLID FN Accum se od řady F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na obou bočních stranách a navíc je vybaven akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tak ještě více tepelné energie pro její následné předávání. Dvířka krbu jsou osazena designovým sklem, otevírání je do boku. Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tělo krbu tvoří glazované velkoformátové keramické kachle. Zdrojem tepla je krbová vložka řady HEAT 2G 59.44.13 od předního evropského výrobce firmy Romotop která je vybavena vysoce efektivním systémem vedením spalin DoubleSpin.
Akční produkt Hein SOLID FN ACCUM je k sehnání přímo tady u nás v kategorii krby! Nyní pořídíte parádní zboží ze zmíněné sekce za outletovou cenu.

Exkluzivní kus Hein SOLID FN ACCUM Bílá matná od známé společnosti Hein snadno můžete pořídit zrovna za výhodnou cenu. Ceny od 116 490 Kč.