www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

HIGHER horkovzdušná kamna a kotel na tuhá paliva PN1 – 15kW

Zajímavý kousek HIGHER horkovzdušná kamna a kotel na tuhá paliva PN1 - 15kW od oblíbené značky HIGHER můžete sehnat zde teď skutečně levně. Právě teď jen za 11 493 Kč.
HIGHER horkovzdušná kamna a kotel na tuhá paliva PN1 - 15kW
Ověřit dostupnost
Značka: HIGHER
11 493
Popis produktu

Horkovzdušná kamna a kotle značky HIGHER jsou moderní a spolehlivá řešení pro vytápění vašeho domova, chaty či průmyslových prostor a dílen. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou účinnost a šetřily náklady na palivo.
Horkovzdušná kamna HIGHER, jsou vyrobená z nejvyšší kvality atestovaného kotlového plechu a nabízejí jmenovitý topný výkon 12 kW a maximální topný výkon 15 kW. Díky velké spalovací komoře a efektivnímu designu vzduchového pláště dosahují účinnosti až 71 %. Horkovzdušná kamna HIGHER jsou vybavena vyměnitelným litinovým roštem, velkými nakládacími dvířky a deflektorem kouřovodu, který snižuje spotřebu paliva až o 30 %.
Kotel HIGHER na tuhé palivo je ideální volbou pro vytápění rodinných domů, chat nebo menších provozů. Kotel HIGHER je vyroben z nejvyšší kvality atestovaného kotlového plech o tloušťce 6 a 10 mm. Kotel HIGHER je vybaven axiálním nuceným ventilátorem, který zajišťuje vysokou účinnost spalování a nízké emise CO. 
Produkty HIGHER jsou vyrobeny z nejvyšší kvality a splňují nejvyšší standardy. Jsou vhodné pro ty, kteří hledají spolehlivé řešení pro vytápění.