www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

Higher multifunkční kloubový žebřík 4×2

Tento diskontní produkt Higher multifunkční kloubový žebřík 4x2 od společnosti s dlouholetou tradicí HIGHER jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za super peníze! V současnosti pořídíte za cenu 1 703 Kč.
Higher multifunkční kloubový žebřík 4x2
Ověřit dostupnost
Značka: HIGHER
1 703

Hliníkový kloubový žebřík 4×2 HIGHER
Je nejuniverzálnější žebřík dostupný na našem trhu. Žebřík lze použít jako pracovní plošinu (plošina není součástí dodávky), volně stojící žebřík a jako opěrný žebřík. Největší výhodou žebříku je multifunkčnost a kompaktní velikost ve složeném stavu.
Nejvíce multifunkční a kompaktní žebřík na trhu Ať už jste profesionál nebo nadšenec do kutilství, tento žebřík bude jistě nepostradatelným nástrojem ve vaší dílně. Kompaktní, robustní, multifunkční – vše v jednom žebříku. Můžete jej snadno přepravovat v kufru, vejde se do garáže, dílny nebo dokonce do bytu. Použití 6 pohyblivých ocelových spojů v žebříku umožňuje nastavit žebřík až v 7 různých kombinacích – to z něj dělá nejuniverzálnější žebřík na trhu.
Pracovní plošina
Kloubový žebřík 4×2 HIGHER lze přestavět na pracovní plošinu. Díky této funkci nebudete muset používat plošiny ani lešení. Výška žebříku vám umožní snadno provádět většinu práce ve vnitřních místnostech.
Volně stojící žebřík Kloubový žebřík 4×2 lze také rozvinout v klasické tzv. volně stojící poloze, nazývané také malířské. S tímto nastavením můžete provádět většinu lehkých prací.
Opěrný žebřík
Kloubový žebřík lze také rozvinout jako opěrný žebřík (poloha nejdelšího žebříku). Toto je nejdelší možná pozice tohoto žebříku.
Klouby – největší výhoda
Konstrukce žebříku je vybavena pevnými ocelovými spoji, které umožňují plynulou a rychlou změnu polohy žebříku. Spoje jsou nýtovány k profilu žebříku, což také umožňuje jejich výměnu (jako pohyblivou – provozní část). Klouby jsou také součástí, která odlišuje naše žebříky od konkurence. Velké, ocelové, pevné spoje používané v našich žebřících se vyznačují vysokou pevností, trvanlivostí a spolehlivostí. Vynaložili jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že naše klouby jsou nejvyšší kvality. Můžeme se pochlubit, že jsou spolehlivé a lehce pracující uzamykací systém zajišťuje rychlou a pohodlnou obsluhu. Nezapomeňte, že jako výrobce těchto žebříků poskytujeme veškeré náhradní díly. Naše klouby jsou přinýtovány k žebříkovým profilům. Jedná se o spotřební díl – v případě potřeby můžete snadno vyměnit spoje, které lze od nás zakoupit jako samostatný díl.
 
 Technické parametry:

Maximální nosnost: 150 kg 
Rozměry plošiny: není plošina
Celková délka: 250 cm 
Maximální pracovní výška: 350cm 
Šířka žebříku: 40cm 
Šířka stabilizátoru: 60 cm 
Hmotnost: 11,5 kg