www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

Higher multifunkční kloubový žebřík 4×4 s plošinou

Tento oblíbený výrobek Higher multifunkční kloubový žebřík 4x4 s plošinou od spolehlivé značky HIGHER získáte na našich stránkách nyní výhodně! Nyní pořídíte jen za 2 591 Kč.
Higher multifunkční kloubový žebřík 4x4 s plošinou
Ověřit dostupnost
Značka: HIGHER
2 591

Hliníkový kloubový žebřík 4×4 HIGHER
Je nejuniverzálnější žebřík dostupný na našem trhu. Žebřík lze použít jako pracovní plošinu (plošina není součástí dodávky), volně stojící žebřík a jako opěrný žebřík. Největší výhodou žebříku je multifunkčnost a kompaktní velikost ve složeném stavu.
Nejvíce multifunkční a kompaktní žebřík na trhu Ať už jste profesionál nebo nadšenec do kutilství, tento žebřík bude jistě nepostradatelným nástrojem ve vaší dílně. Kompaktní, robustní, multifunkční – vše v jednom žebříku. Můžete jej snadno přepravovat v kufru, vejde se do garáže, dílny nebo dokonce do bytu. Použití 6 pohyblivých ocelových spojů v žebříku umožňuje nastavit žebřík až v 7 různých kombinacích – to z něj dělá nejuniverzálnější žebřík na trhu.
Pracovní plošina s pracovní výškou 300 cm 
Kloubový žebřík 4×4 HIGHER lze přestavět na pracovní plošinu s výškou cca 95 cm a pracovním dosahem cca 300 cm. Díky této funkci nebudete muset používat plošiny ani lešení. Výška žebříku vám umožní snadno provádět většinu práce ve vnitřních místnostech.
Speciální ocelová plošina
Kloubový žebřík 4×4 je vybaven speciální ocelovou plošinou, díky které můžete žebřík použít jako plošinu, nebo lešení. Díky perforovanému povrchu je ocelová plošina protiskluzová a bezpečná. Speciální háčky na příčkách zajišťují, že se plošina během použivání nelepí.
Volně stojící žebřík s pracovní výškou 420 cm 
Kloubový žebřík 4×4 lze také rozvinout v klasické tzv. volně stojící poloze, nazývané také malířské. S tímto nastavením můžete provádět většinu lehkých prací až do pracovní výšky 420 cm.
Opěrný žebřík s pracovní výškou 560 cm
Kloubový žebřík lze také rozvinout jako opěrný žebřík (poloha nejdelšího žebříku), čímž dosáhne délky 460 cm a pracovního dosahu 560 cm. Toto je nejdelší možná pozice tohoto žebříku.
Klouby – největší výhoda
Konstrukce žebříku je vybavena pevnými ocelovými spoji, které umožňují plynulou a rychlou změnu polohy žebříku. Spoje jsou nýtovány k profilu žebříku, což také umožňuje jejich výměnu (jako pohyblivou – provozní část). Klouby jsou také součástí, která odlišuje naše žebříky od konkurence. Velké, ocelové, pevné spoje používané v našich žebřících se vyznačují vysokou pevností, trvanlivostí a spolehlivostí. Vynaložili jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že naše klouby jsou nejvyšší kvality. Můžeme se pochlubit, že jsou spolehlivé a lehce pracující uzamykací systém zajišťuje rychlou a pohodlnou obsluhu. Nezapomeňte, že jako výrobce těchto žebříků poskytujeme veškeré náhradní díly. Naše klouby jsou přinýtovány k žebříkovým profilům. Jedná se o spotřební díl – v případě potřeby můžete snadno vyměnit spoje, které lze od nás zakoupit jako samostatný díl.
 
 Technické parametry:

Maximální nosnost: 150 kg 
Rozměry plošiny: 31 x 200 cm 
Celková délka: 460 cm 
Maximální pracovní výška: 560 cm 
Šířka žebříku: 35 cm 
Šířka stabilizátoru: 60 cm 
Hmotnost: 18,5 kg