www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

Higher teleskopický kloubový žebřík Combo 4×5

Hodně prodávaný kus Higher teleskopický kloubový žebřík Combo 4x5 originál od značky HIGHER jde nakoupit aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu! Nabídka od 2 805 Kč.
Higher teleskopický kloubový žebřík Combo 4x5
Ověřit dostupnost
Značka: HIGHER
2 805

Higher teleskopický kloubový žebřík Combo 4×5
Montážní nebo dokončovací práce často vyžadují použití speciálních nástrojů, stává se, že až na poslední chvíli si uvědomíte, že váš žebřík je buď příliš vysoký nebo příliš nízký, nebo jej nemůžete nastavit například na schodech. S pomocí přichází naše úplná novinka! Multifunkční teleskopický žebřík HIGHER Combo!
Žebřík Combo 4×5 je univerzální konstrukce. Můžete jej snadno nastavit jako oboustranný volně stojící, jednodílný upevňovací žebřík nebo žebřík na schodech. Díky spojům a systému AutoBlockSystem lze žebřík velmi rychle přestavět a umístit podle potřeby.
Šikovný a mobilní 
Žebřík Combo se díky svým malým rozměrům po složení snadno skladuje a přepravuje. Jeho výška po složení je pouhých 154 cm – díky tomu se snadno vejde do kufru i menšího auta. Celková hmotnost žebříku je 12,50 kg – každý jej může snadno přesunout a nastavit do požadované polohy.
Silné a odolné spoje 
Nejdůležitějším prvkem celé konstrukce jsou ocelové spoje. Tyto prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli, což znamená, že jejich provoz je vždy hladký, bez ohledu na převládající podmínky. Klouby jsou nejdůležitějším prvkem žebříku, a proto je jejich pevnost tak důležitá.
Žebřík Higher Combo – víceúčelový a bezpečný
Žebřík je vybaven masivními protiskluzovými nožičkami, které zajistí bezpečnost na jakémkoliv typu povrchu. Spodní podélníky kloubového žebříku HIGHER Combo jsou vyrobeny z velmi odolných, otevřených hliníkových profilů. Díky širokému vnějšímu profilu s průřezem 65 x 35 mm je žebřík tuhý a stabilní i při maximálním vytažení. Speciálně rozšířená základna zaručuje stabilitu a bezpečnou podporu žebříku

Plynule nastavitelná výška žebříku od příčky k příčceNastavení výšky každých 25 cm umožňuje libovolně nastavit délku žebříku podle vašich potřeb.
Plynule nastavitelná výška žebříku ve volně stojící poloze 
Díky výškovému nastavení žebříku ve volně stojící poloze jej snadno nastavíte na místnost, ve které právě pracujete.
Multifunkční teleskopický žebřík HIGHER Combo®!

Přepravní rozměry: 154 x 64 x 20 cm
Počet příček: 20 (4 prvky po 5 příčkách)
Délka před rozložením: 300cm
Prodloužená délka: 525cm
Nastavení délky každé příčky (každých 25 cm)
Vzdálenost mezi příčkami: 25cm
Průřez vnitřního vodicího profilu: 6 x 2,5 cm
Průřez vnějšího vodicího profilu: 6,5 x 3 cm
Příčka průřezu: 3 x 3 cm 
Maximální nosnost: 150 kg
Hmotnost: 12,50 kg
Šířka ve spodní části: 64 cm
Šířka v horní části: 43 cm
Plynule nastavitelná výška: HIGHER AutoBlockSystem
Technické parametry:

Maximální nosnost: 150 kg 
Celková délka: 525 cm 
Pracovní výška: 650 cm 
Přepravní rozměry: 154 x 64 x 20 cm   
Hmotnost: 12,5 kg