HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11/7 kW – Bělený Dub – elektronická regulace

AQUAFLAM VARIO, novinka z produkce společnosti HS Flamingo s.r.o. Nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších... více informací »
HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11/7 kW - Bělený Dub - elektronická regulace
Značka: HS FLAMINGO
48 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
AQUAFLAM VARIO, novinka z produkce společnosti HS Flamingo s.r.o. Nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších...

AQUAFLAM VARIO, novinka z produkce společnosti HS Flamingo s.r.o. Nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80%. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění.
Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dle technologie, splňující nejpřísnější Evropské normy. Vybavena standardně ochlazovací smyčkou, chránící proti přetopení. Přívod terciálního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího přívodu vzduchu je samozřejmostí. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu, automaticky chrání proti přetopení.
Vyberte si sami, jak budete svá kamna používat. Dva výkony teplovodních výměníků a možnost provozu jako teplovzdušná, to je Aquaflam VARIO!

Výběr výkonu (Krbová kamna jsou standardně dodávána s teplovodním výměníkem. Zákazník má možnost výběru mezi dvěma výkony: 3 – 9 kW / 5 – 11kW.)
Teplovodní / teplovzdušná verze (Pokud bude chtít zákazník topit bez výměníku, má možnost velmi snadno jej vyměnit za záslepku (deflektor) s jehož přítomností lze topit jako v teplovzdušných kamnech.)
Obsluha kamen (k výběru jsou dva typy ovládání krbových kamen. Manuální, pomocí táhla a elektronická, pomocí potenciometru)
Výběr barevné varianty (u krbových kamen Saporo, Lend, Kalmar je k dispozici 5 barevných variant – šedá, krémová, červená a dvě luxusní – hnědá sametová a krémová metalická)
Výměna dlažby (Navíc, u krbových kamen Barma je možná výměna dlažby v kterýkoliv okamžik jejich provozu.)

 
Výjimečný a žádaný produkt můžete najít ještě na našem webu ve známé rubrice krbová kamna. Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této rubriky za výhodné peníze! Tato vyjímečná značka HS FLAMINGO nabízí skvělé produkty Však to vidíte sami. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky HS FLAMINGO. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO BARMA 11/7 kW - Bělený Dub - elektronická regulace od známé společnosti HS FLAMINGO jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Akční cena již od 48 990 Kč.