Jotul krbová kamna F 520 – černý lak

Jaké by to bylo, kdybyste v pohodlí Vašeho obývacího pokoji seděli u táboráku? Krbová kamna Jotul F 520 s panoramatickým výhledem na oheň Vám to... více informací »
Jotul krbová kamna F 520 - černý lak
Značka: JOTUL
92 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Jaké by to bylo, kdybyste v pohodlí Vašeho obývacího pokoji seděli u táboráku? Krbová kamna Jotul F 520 s panoramatickým výhledem na oheň Vám to...

Jaké by to bylo, kdybyste v pohodlí Vašeho obývacího pokoji seděli u táboráku? Krbová kamna Jotul F 520 s panoramatickým výhledem na oheň Vám to umožní zažít. Trojstranné prosklení s širokými bočními skly poskytuje fantastický pohled na plameny, který si můžete vychutnat z mnoha různých úhlů. Sklo je potažené speciálním povrchem, který ho udržuje stále čisté. Chytrá a intuitivní regulace přívodu vzduchu zajišťuje snadné zatápění a ovládání kamen. Díky vnitřnímu obložení topeniště bíle smaltovanými pláty kamna září, i když se v nich zrovna netopí. V jejich podstavci se ukrývá praktický úložný prostor na dřevo.

Panoramatický výhled na oheň
Praktické detaily
Prostorné topeniště
Jednoduchá obsluha

Rozměry:

Výška: 1 000 mm
Šířka: 594 mm
Hloubka: 532 mm

Tento nejprodávanější produkt Jotul krbová kamna F 520 - černý lak od našeho známého výrobce JOTUL je dostupný u nás právě ve výprodejové akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 92 990 Kč.