Koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné

Tento levný výrobek Koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné pořídíte bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v kategorii kouřovody! Pořiďte... více informací »
Koleno 90*/150mm/1
Značka: V.A.P.K.
809 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tento levný výrobek Koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné pořídíte bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v kategorii kouřovody! Pořiďte...

Tento levný výrobek Koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné pořídíte bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v kategorii kouřovody! Pořiďte si vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za super peníze!
Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejného, bez nebezpečí výbuchu a přítomnosti par těkavých látek (dle ČSN 332003). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z 1,5mm plechu. V místnosti, ve které je zdroj vytápění instalován, musí být zajištěn přívod čerstvého vzduchu netěsnostmi oken a dveří. Není-li tomu tak, musí se do místnosti zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu průřezem, který odpovídá alespoň průřezu použitého kouřovodu zvětšeného o 10%.
Kouřovody jsou vyráběné z 1,5mm ocelového plechu a lakovány senotermním lakem odolným proti vysokým teplotám (do 400°C) v barvě černé. Jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna do komína). Široký sortiment dílů včetně zajišťuje snadné a pohodlné sestavení kouřové cesty. Kouřovody jsou vyráběny v České republice. Certifikováno EN 1856-2.

Tento akční kus Koleno 90*/150mm/1,5mm nastavitelné originál od výrobce V.A.P.K. snadno naleznete na našich stránkách skutečně výhodně. Právě teď jen za 809 Kč.