Koleno 90/160mm/1,5mm s čistícím otvorem

Koleno 90°/160mm s čistícím otvorem o síle 1,5 mm, je určena k odvodu spalin z Vaší krbové vložky, krbových kamen a jiných podobných spotřebičů... více informací »
Koleno 90/160mm/1
Značka: V.A.P.K.
662 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Koleno 90°/160mm s čistícím otvorem o síle 1,5 mm, je určena k odvodu spalin z Vaší krbové vložky, krbových kamen a jiných podobných spotřebičů...

Koleno 90°/160mm s čistícím otvorem o síle 1,5 mm, je určena k odvodu spalin z Vaší krbové vložky, krbových kamen a jiných podobných spotřebičů na tuhá paliva. Jedná se o technicky propracované a kvalitně vyrobené kouřovody. Vyrobeny jsou z té nejkvalitnější oceli, která po opracování a vyrobení kouřovodu zaručí vysokou kvalitu a životnost.
Vlastnosti a přednosti kolena 90°/160 mm s čistícim otvorem HS FLAMINGO:

čistící otvor
Tepelná odolnost kouřovodů je1000°C
Záruka 5 let
Kouřovody jsou svařované na automatickém stroji
Lakování kouřovodů je prováděno senotherním lakem v černém provedení
Certifikát CE (norma EN 1856-2)
Všechny kouřovody jsou vyráběny v České republice
Každý produkt je balený zvlášť do silné fólie (balení je odolné vůči vlhku a poškrábání)
Jednoduchá aplikace
Možnost demontáže Hodně povedený výrobek Koleno 90/160mm/1,5mm s čistícím otvorem můžete sehnat přímo tady na našem webu zařazený v rubrice kouřovody! Prozkoumejte akční produkty z této oblíbené kategorie za super cenu. To ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od výrobce V.A.P.K.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Koleno 90/160mm/1,5mm s čistícím otvorem od známé značky V.A.P.K. získáte tady teď ve výprodejové akci. Právě teď jen za 662 Kč.