Koleno 90/180mm/1,5mm s čistícím otvorem

Tento kvalitní produkt Koleno 90/180mm/1,5mm s čistícím máte možnost dostat snadno u nás zařazený v sekci kouřovody. Získejte unikátní produkty z... více informací »
Koleno 90/180mm/1
Značka: V.A.P.K.
767 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tento kvalitní produkt Koleno 90/180mm/1,5mm s čistícím máte možnost dostat snadno u nás zařazený v sekci kouřovody. Získejte unikátní produkty z...

Tento kvalitní produkt Koleno 90/180mm/1,5mm s čistícím máte možnost dostat snadno u nás zařazený v sekci kouřovody. Získejte unikátní produkty z této populární rubriky za výhodné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce V.A.P.K. má k dispozici top sortiment U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele V.A.P.K.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Koleno 90°/180mm s čistícím otvorem o síle 1,5 mm, je určena k odvodu spalin z Vaší krbové vložky, krbových kamen a jiných podobných spotřebičů na tuhá paliva. Jedná se o technicky propracované a kvalitně vyrobené kouřovody. Vyrobeny jsou z té nejkvalitnější oceli, která po opracování a vyrobení kouřovodu zaručí vysokou kvalitu a životnost.
Vlastnosti a přednosti kolena 90°/180 mm s čistícim otvorem HS FLAMINGO:

čistící otvor
Tepelná odolnost kouřovodů je1000°C
Záruka 5 let
Kouřovody jsou svařované na automatickém stroji
Lakování kouřovodů je prováděno senotherním lakem v černém provedení
Certifikát CE (norma EN 1856-2)
Všechny kouřovody jsou vyráběny v České republice
Každý produkt je balený zvlášť do silné fólie (balení je odolné vůči vlhku a poškrábání)
Jednoduchá aplikace
Možnost demontáže

Žádaný výrobek Koleno 90/180mm/1,5mm s čistícím otvorem originál od výrobce V.A.P.K. můžete získat tady a teď skutečně výhodně. Nabídka od 767 Kč.