www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

Kraft&Dele elektrocentrála 2500W 12/230/380V SW100 II. Jakost

Velmi žádaný výrobek Kraft&Dele elektrocentrála 2500W 12/230/380V SW100 II. Jakost od top značky Kraft&Dele můžete získat v naší online nabídce extra se slevou! Aktuálně za super cenu 4 099 Kč.
Kraft&Dele elektrocentrála 2500W 12/230/380V SW100 II. Jakost
Ověřit dostupnost
Značka: Kraft&Dele
4 099

Kraft&Dele elektrocentrála 2500W 12/230/380V SW100 II. jakostII. Jakost – používaná cca měsíc, odzkoušená a připravená do provozu za přiměřenou cenu se standardní zárukou na 2 roky
Jak správně vybrat elektrocentrálu?
Pro výběr správného výkonu elektrocentrály je třeba sečíst příkon všech spotřebičů, které budou k zařízení současně připojena. Tady je důležité nezapomenout na to, že určitá zařízení především ty s elektromotorem, mají při rozběhu vyšší příkon než poté v provozu – tzv. rozběhový proud. Proto zde platí doporučení, že elektrocentrála by měla mít alespoň o třetinu větší výkon, než je součet příkonu připojených elektrozařízení.
Pak je třeba se také rozhodnout, zda má být elektrocentrála jednofázová nebo třífázová.

U třífázové se udávaný výkon dělí mezi 230V zásuvky.
Máte-li tedy elektrocentrálu o výkonu 3.000 W se třemi 230 V zásuvkami, každá zásuvka vydá maximálně 1 kW. Potřebujete-li tedy připojit zařízení s elektromotorem o standardním příkonu 800 W, takovou elektrocentrálu nedoporučujeme, protože neutáhne rozběhový proud.

V takovém případě doporučujeme elektrocentrálu jednofázovou, kde je výkon v jedné fázi podstatně vyšší.
Přenosná jednofázová elektrocentrála s označením SW100 od firmy Kraft & Dele je navržena tak, aby generovala střídavý proud 220V-380V pomocí japonského OHV 4-taktního spalovacího motoru s výkonem 6,5 HP a maximálním výkonem generátoru 2500 W.
Elektrocentrála je ideální pro staveniště, domy, chaty nebo zahrady, kempy a všude tam, kde potřebujete spolehlivý zdroj energie. Motor elektrocentrály má chromovaný píst, a proto se vyznačuje tichým a rovnoměrným provozem a zároveň je velmi úsporná.
Pryžové stabilizátory a držáky motoru zajišťují tlumení vibrací a minimalizaci hluku.
Agregát je vybaven voltmetrem, stejně jako 12V výstupem pro nabíjení baterie.
Inteligentní technologie škrticí klapky (řízení změny rychlosti):
Na rozdíl od tradičních generátorů, které pracují při konstantních otáčkách/otáčkách, je přenosná elektrocentrála od společnosti KRAFT & DELE vybavena mikroprocesorem řízeným technologií Intelligent Throttle Technology, která upravuje otáčky motoru tak, aby se přesně vyrovnaly se zatížením. Pokud elektrocentrála nenapájí mnoho zařízení, běží pomaleji. Tímto způsobem elektrocentrála snižuje spotřebu paliva, prodlužuje životnost motoru a prodlužuje intervaly mezi natankováním palivové nádrže. Když se zatížení zvyšuje, generátor automaticky zvyšuje své otáčky a otáčky a přizpůsobuje se spotřebě energie.
Součástí balení:

Klíče
2x Šroubovák
Zástrčka 3x 230V, 1x 380, 1x 12V