www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

KRAFT&DELE Kalové čerpadlo do studny a septiku NIKL 2900W KD757 s plovákem

Levný výrobek KRAFT&DELE Kalové čerpadlo do studny a septiku NIKL 2900W KD757 s plovákem od kvalitní společnosti Kraft&Dele lze zakoupit nyní za parádní cenu! Nyní zakoupíte za 2 512 Kč.
EAN: 5903175331854
KRAFT&DELE Kalové čerpadlo do studny a septiku NIKL 2900W KD757 s plovákem
Ověřit dostupnost
Značka: Kraft&Dele
2 512

KRAFT&DELE Kalové čerpadlo do studny a septiku NIKL 2900W KD757 s plovákem
Ponorné kalové čerpadlo, které nabízí široké využití při čerpání různých typů kapaliny, jako jsou čistá voda, špinavá voda, kanalizace a septiky. Čerpadlo je vybaveno koncovkami na požární hadice, což umožňuje snadné připojení hadice k čerpadlu a také nasazení je velmi jednoduché.

Pokud se používá k čerpání splašků ze septiků, je doporučeno dokoupit řezný nůž, který lze snadno namontovat
Nasazení a montáž hadice k čerpadlu je velice intuitivní a snadná, díky čemuž je toto spojení hadice s čerpadlem velmi ideální. K dispozici jsou také gumové hadice o různých délkách a průměrech, jako jsou 2″ – 20m, 2″ – 50m a 1″ – 50m.

Přípustná doba nepřetržitého provozu nesmí přesáhnout 30 minut, poté musíte zastavit práci na cca 15 minut, aby se čerpadlo ochladilo. Teplota čerpané kapaliny nesmí překročit 40 °C
Výhodou tohoto čerpadla je jeho vysoká kapacita a zvedací výkon, což umožňuje čerpání velkého množství vody s minimálním úsilím. Díky masivní konstrukci a kovovému tělu motoru je toto čerpadlo velmi odolné a trvanlivé.

Toto kalové čerpadlo dokáže čerpat znečištěnou vodu s granulací 7mm
Automatické vypnutí díky plováku