KRATKI Biokrb OSCAR TÜV, černý

Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven... více informací »
KRATKI Biokrb OSCAR TÜV
Značka: KRATKI
9 761 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven...

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny. Zajímavý výrobek KRATKI Biokrb OSCAR TÜV, černý získáte bez obtíží tady na stránkách v oblíbené sekci krby. Nyní najdete akční výrobky z této rubriky z pohodlí domova!

Žádaný produkt KRATKI Biokrb OSCAR TÜV, černý od výrobce KRATKI jednoduše můžete získat na našich stránkách teď v akci! Nabídky od 9 761 Kč.