KRATKI krbová kamna KOZA K7 – černá

Proč krbová kamna KOZA K7 - černá? Krbová kamna Koza jsou vyráběna v té nejvyšší kvalitě firmou KRATKI, která patří mezi největší výrobce... více informací »
KRATKI krbová kamna KOZA K7 - černá
Značka: KRATKI
10 767 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Proč krbová kamna KOZA K7 - černá? Krbová kamna Koza jsou vyráběna v té nejvyšší kvalitě firmou KRATKI, která patří mezi největší výrobce...

Proč krbová kamna KOZA K7 – černá?
Krbová kamna Koza jsou vyráběna v té nejvyšší kvalitě firmou KRATKI, která patří mezi největší výrobce krbových kamen a krbových vožek v Evropě.
Maximální výkon a bezporuchový provoz krbových kamen Koza K6 má na svědomí mimo jiné i vysoce kvalitní litina o síle materiálu 8 mm. Součástí spalovací komory je i deflektor, který slouží jako clona, která zabrání okamžitému úniku tepla do komína. 
 Výhody krbových kamen

Zpracování a systém studené rukojeti umožňuje přikládání i počas provozu
Součástí krbových kamen je i popelník ve kterém se hromadí popel z vyhořelého dřeva
Systém oplachu skla
Zadní a horní vývod krbových kamen
Záruka 5 let.
Tento akční a ve slevě produkt jde nakoupit právě nyní tady na našem webu v populární sekci krbová kamna. Najděte si zlevněné produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny! Tato značka KRATKI vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na další zboží od výrobce KRATKI. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek KRATKI krbová kamna KOZA K7 - černá od spolehlivého výrobce KRATKI snadno získáte v naší aktuální nabídce téměř zdarma. Aktuálně výhodně za 10 767 Kč.