www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

KRATKI zářící vlákno GLOW FLAME

Tento kvalitní a žádaný kus KRATKI zářící vlákno GLOW FLAME od top výrobce KRATKI najdete teď skutečně levně! Nabídka od 757 Kč.
EAN: 5903950028542
KRATKI zářící vlákno GLOW FLAME
Ověřit dostupnost
Značka: KRATKI
757
Popis produktu

Jedná se o žáruvzdorné vlákno, které je určené přímo do plamene a po nařátí připomíná hořící trávu, či žeravé uhlíky. Životnost tohoto vlákna (někde také nazvané wolframové vlákno), je až 300 hodin.
V čem je GLOW FRAME tak jedinečný?
GLOW FLAME je senzační doplněk, který zabezpečí úžasný vizuální zážitek při pohledu do ohně Vašeho bio krbu. Stačí pouze malé množství, které se přidá do bio krbu a které učiní pohled do ohně ještě atraktivnějším. Tento produkt byl navržen tak, aby dodal hoření větší a speciální efekt hoření. Glow Flame se umísťuje přímo do plamene, kde způsobí jeho jasnou a intenzivnější záři.
Bezpečnost je na prvním místě
Materiál, ze kterého je Glow Frame vyrobení je zcela bezpečný, ekologický a neobsahuje žádné látky, které mají negativní dopad na životní prostředí. GLOW FLAME je odolný vůči vysokým teplotám a může být použit až 300 hodin. Jedno balení obsahuje 1 gram hotového materiálu ve formě vláken, nařezaných na vhodnou délku tenčí, než je průměr lidského vlasu.