www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

Krbová kamna DEFRO HOME CERES – červená

Tento velmi žádaný produkt Krbová kamna DEFRO HOME CERES - červená od společnosti s výborným jménem DEFRO jednoduše naleznete momentálně za mimořádně nízkou cenu. Akční cena 47 912 Kč.
Krbová kamna DEFRO HOME CERES - červená
Ověřit dostupnost
Značka: DEFRO
47 912

Kamna DEFRO HOME CERES
DEFRO HOME CERES nabízejí vysokou kvalitu a vynikající účinnost A+, což je činí perfektní volbou pro nízkoenergetické domy. Díky své ekonomičnosti jsou také ideální pro přitápění ve starších domech. Jejich regulační rozsah od 2,9 do 7,9 kW je ideální a s emisemi na úrovni 0,1% potěší i nejnáročnější milovníky ekologie. Splňují dokonce i ty nejpřísnější emisní normy.
Jejich moderní válcovitý design je doplněn funkčním oplachem skla, který zaručuje krásný a čistý pohled na plameny. Tento vizuální zážitek je podpořen systémem přívodu vzduchu pro spalování Multiflow.
Kvalita těchto kompaktních krbových kamen je potvrzena jejich váhou. Díky preciznímu zpracování a použití silných materiálů je výrobce schopen nabídnout prodlouženou záruku na 5 let. Dvousložková vysokoteplotní barva zaručuje jejich dlouhou životnost a stálost i po dlouhodobém používání.
Spalovací komora, vyrobená z žárobetonů, je zpevněna speciální ocelovou armaturou, což zajišťuje její odolnost vůči praskání a tepelným šokům.

možnost horního nebo zadního odkouření
dvousložková vysokoteplotní barva
vyzdívka spalovací komory z odolného Ceramitonu ve dvou odstínech – světlé, nebo černé
Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování 
splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design
stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 20 do 40 mm