Krbová mřížka 16x45cm EXCLUSIVE grafit / mosaz patina

Krbové mřížky Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené... více informací »
Krbová mřížka 16x45cm EXCLUSIVE grafit / mosaz patina
Značka: AMSTAL
1 431 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbové mřížky Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené...

Krbové mřížky
Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené z kvalitní oceli s montážním rámečkem. Lakované jsou práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Krbové mřížky plní též funkci dekorační. Slouží k clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah.
Nedoporučujeme používat na stropech – (krbová mřížka je těžká a mohlo by se stát, že se časem uvolní a spadne (popřípadě pořádně zajistit))
Proč námi nabízené krbové mřížky?

jednoduchá instalace
dlouhá životnost
barevná stálost
splňuje přísné evropské normy
možnost objednání krbové mřížky s žaluzií
obrovský výběr
skladová dostupnost
cena
Tento kvalitní a žádaný produkt Krbová mřížka 16x45cm EXCLUSIVE grafit / mosaz patina můžete koupit již dnes na stránkách ve známé kategorii . Najděte si vyjímečné zboží z naší kategorie jednoduše online. Mezi zákazníky oblíbená značka AMSTAL dlouhodobě prodává top výrobky

Výjimečný produkt Krbová mřížka 16x45cm EXCLUSIVE grafit / mosaz patina od společnosti AMSTAL seženete teď téměř zdarma! Cena již od 1 431 Kč.