Krbová mřížka 16x45cm stará měď

Krbové mřížky Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené... více informací »
Krbová mřížka 16x45cm stará měď
Značka: AMSTAL
1 136 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbové mřížky Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené...

Krbové mřížky
Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené z kvalitní oceli s montážním rámečkem. Lakované jsou práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Krbové mřížky plní též funkci dekorační. Slouží k clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah.
Nedoporučujeme používat na stropech – (krbová mřížka je těžká a mohlo by se stát, že se časem uvolní a spadne (popřípadě pořádně zajistit))
Proč námi nabízené krbové mřížky?

jednoduchá instalace
dlouhá životnost
barevná stálost
splňuje přísné evropské normy
možnost objednání krbové mřížky s žaluzií
obrovský výběr
skladová dostupnost
cena Tento velmi žádaný produkt Krbová mřížka 16x45cm stará měď můžete koupit rovněž tu v populární kategorii stará měď. Mrkněte na oblíbené produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Tento výrobce AMSTAL vám může poskytnout velmi kvalitní zboží

Zlevněný výrobek Krbová mřížka 16x45cm stará měď od značky AMSTAL snadno můžete pořídit zrovna téměř zdarma. Právě teď jen za 1 136 Kč.