Krbová mřížka kulatá 100mm stará měď

Krbové mřížky Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené... více informací »
Krbová mřížka kulatá 100mm stará měď
Značka: AMSTAL
463 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbové mřížky Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené...

Krbové mřížky
Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené z kvalitní oceli s montážním rámečkem. Lakované jsou práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Krbové mřížky plní též funkci dekorační. Slouží k clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah.
Nedoporučujeme používat na stropech – (krbová mřížka je těžká a mohlo by se stát, že se časem uvolní a spadne (popřípadě pořádně zajistit))
Proč námi nabízené krbové mřížky?

jednoduchá instalace
dlouhá životnost
barevná stálost
splňuje přísné evropské normy
možnost objednání krbové mřížky s žaluzií
obrovský výběr
skladová dostupnost
cenaKvalitní a velmi žádaný produkt Krbová mřížka kulatá 100mm stará měď lze pořídit právě nyní na našich stránkách umístěný v sekci stará měď. Nyní získáte zcela nové zboží z této populární rubriky za super peníze! Populární značka AMSTAL svým zákazníkům nabízí top produkty Nové kousky každý den.

Nejprodávanější kus Krbová mřížka kulatá 100mm stará měď od známé značky AMSTAL jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Akční cena 463 Kč.