Krbová mřížka Otevřená rohová levá 60x40x6cm černý mat

Otevřená krbová mřížka je navržena pro vyústění teplého vzduchu z krbu do obývací místnosti. Stejně tak lze také použít jako přívod... více informací »
Krbová mřížka Otevřená rohová levá 60x40x6cm černý mat
Značka: AMSTAL
3 199 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Otevřená krbová mřížka je navržena pro vyústění teplého vzduchu z krbu do obývací místnosti. Stejně tak lze také použít jako přívod...

Otevřená krbová mřížka je navržena pro vyústění teplého vzduchu z krbu do obývací místnosti. Stejně tak lze také použít jako přívod vzduchu pod krbovou vložku. Při montáži jako přívod vzduchu mřížku montujeme opačně než v případě montáže pro vyústění teplého vzduchu.
Mřížky jsou lakovány práškovou barvou a mají velmi dobré mechanické a antikorozní vlastnosti, stejně tak vysokou stálost barev a lesku.
Tento vynikající kousek Krbová mřížka Otevřená rohová levá 60x40x6cm můžete sehnat bezprostředně na webu ve známé rubrice krbové mřížky otevřené! Nyní můžete získat akční zboží z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další skvělé produkty od výrobce AMSTAL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Krbová mřížka Otevřená rohová levá 60x40x6cm černý mat od oblíbené značky AMSTAL můžete sehnat u nás nyní téměř zdarma. Akční cena již od 3 199 Kč.