Krbová mřížka stylová 21x21cm antik

Tento zlevněný produkt můžete získat pohodlně tady na stránkách umístěný v sekci antik. Připravili jsme ještě jiné zboží ve zmíněné... více informací »
Krbová mřížka stylová 21x21cm antik
Značka: AMSTAL
1 199 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tento zlevněný produkt můžete získat pohodlně tady na stránkách umístěný v sekci antik. Připravili jsme ještě jiné zboží ve zmíněné...

Tento zlevněný produkt můžete získat pohodlně tady na stránkách umístěný v sekci antik. Připravili jsme ještě jiné zboží ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Krbové mřížky
Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené z kvalitní oceli s montážním rámečkem. Lakované jsou práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Krbové mřížky plní též funkci dekorační. Slouží k clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah.
Nedoporučujeme používat na stropech – (krbová mřížka je těžká a mohlo by se stát, že se časem uvolní a spadne (popřípadě pořádně zajistit))
Proč námi nabízené krbové mřížky?

jednoduchá instalace
dlouhá životnost
barevná stálost
splňuje přísné evropské normy
možnost objednání krbové mřížky s žaluzií
obrovský výběr
skladová dostupnost
cena

Tento vynikající produkt Krbová mřížka stylová 21x21cm antik od výrobce AMSTAL snadno můžete získat tady nyní za akční cenu. Nabídky od 1 199 Kč.