Krbová mřížka stylová 21x43cm s žaluzií grafit

Krbové mřížky Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené... více informací »
Krbová mřížka stylová 21x43cm s žaluzií grafit
Značka: AMSTAL
3 547 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbové mřížky Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené...

Krbové mřížky
Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené z kvalitní oceli s montážním rámečkem. Lakované jsou práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Krbové mřížky plní též funkci dekorační. Slouží k clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah.
Nedoporučujeme používat na stropech – (krbová mřížka je těžká a mohlo by se stát, že se časem uvolní a spadne (popřípadě pořádně zajistit))
Proč námi nabízené krbové mřížky?

jednoduchá instalace
dlouhá životnost
barevná stálost
splňuje přísné evropské normy
možnost objednání krbové mřížky s žaluzií
obrovský výběr
skladová dostupnost
cena
Oblíbený produkt Krbová mřížka stylová 21x43cm s žaluzií lze pořídit ještě tu v oblíbené kategorii grafit! Pořiďte si nové produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze! Tato značka AMSTAL má k dispozici vysoce kvalitní sortiment. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky AMSTAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Krbová mřížka stylová 21x43cm s žaluzií grafit od známé značky AMSTAL jednoduše získáte nyní ve slevě! Nabídky již od 3 547 Kč.