Krbová vložka UNIFLAM 600 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-595-DP

Krbová vložka UNIFLAM 600 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 600 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-595-DP
Značka: UNIFLAM
15 476 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová vložka UNIFLAM 600 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje...

Krbová vložka UNIFLAM 600 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 600 s klapkou a externím přívodem vzduchu?

moderní design
oplach skla
komínová klapka součástí krbové vložky
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!Tento designový produkt jde koupit v pohodě na našem webu zařazený v kategorii krbové vložky! Vyberte si parádní produkty z naší sekce za super cenu.

Tento exkluzivní produkt Krbová vložka UNIFLAM 600 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-595-DP od výrobce s mnohaletou tradicí UNIFLAM jde sehnat právě teď v naší nabídce za skvělou cenu. Teď v akci 15 476 Kč.